BEDAVA CHAT

Türkiye 'de bir çok sohbet sitesi uygulamalarında ücretlendirme yoluna gidiyor. İSLAMİCHAT.COM kesinlikle kullanıcıların ücret talep etmemektedir.

Eğlencenin ücreti olmaz

Bir çok kullanıcımız sunucularımıza zaman geçirmek ve islami anlamda kendi bilgileri paylaşmak birlikte aktarmak içinde katılım gösteriyor bu anlamda vermiş oldukları kıymetli zamanları bizim için çok değerli. Bunun dışında kullanıcılarımızdan extra bir bedel ve ücret istemek bu kıymetli zamanlarına ve bilgilerine bir hakaret olarak görmekteyiz ve bu nedenle hiç bir ücret extra olarak talep edilmemektedir.

Kullanıcılarımızın site içerisindeyken kural ve kaidelere zorunlu şekilde uymasını talep ediyoruz, misafirlerimiz keyifli ve güzel bir zaman geçirmeleri için elimizden gelen tüm enerjiyi verirken kötü niyet ve davranışlar içerisinde olan kişilerinde bu değerli kullanıcılarımızın huzurunu ve keyfini bozmamaları içinde gerektiğinde siteden uzaklaştırma hakkımızı da saklı tutuyoruz. Size kalan sadece seviyeli ve kaliteli sohbet'in yıllardır değişmeyen adresi olan sitemizin keyfini sürmek kalıyor.

Kategoriler: islami sohbet islami chat Bedava Chat Zurna Sohbet seviyeli chat dini chat Mobil Chat Canlı Sohbet Canlı Chat Odaları Canlı Chat Siteleri - Canlı Sohbet Siteleri Chat Odaları Chat Odası Chat Siteleri Dini Chat Siteleri Dini Sohbet Odaları Dini Sohbet Siteleri İslami Sohbet Odaları istanbul sohbet siteleri islami chat siteleri Kaliteli Chat Odaları Kaliteli Chat Siteleri Kaliteli Sohbet Odaları Mobil chat Odaları chat Siteleri TR Sohbet Odaları Ücretsiz Chat Odaları Üyeliksiz Chat Odaları Üyeliksiz Chat Siteleri Üyeliksiz Sohbet Odaları
Site Haritası