ZURNA SOHBET

Zurna sitesi 2000'li yılların başından itibaren sohbet ve chat olarak kullanıcılarına hizmet vermekte olan bir sohbet sitesidir. Geçen süre zarfında gelişip büyük bir sohbet platform'u olmuştur. Bununla birlikte sunucu içerisindeki #islam kanalı da sunucu ile birlikte güzel bir trend yakalamıştır.

Yeni Zurna Sohbet ortamı

Yanlız 2010 yıllarında Zurna Sohbet populeritesini yitirmeye başladığı dönemlerde kullanıcı kaybı yaşamamak adına cinsel sohbet amaçlı giriş yapan kullanıcıları hedef alan yeni bir radikal karar almıştır. Bununla birlikte kullanıcı sayılarını korumuş olsalarda kalitesinden ödün veren sunucu kaliteli ve seviyeli sohbet'i kendine ilke edinmiş islami sohbet sever kullanıcılarının tamamını kaybetmiştir. Bununla birlikte bu süreçte sunucunun islami sohbet kullanıcıları İSLAMİCHAT.COM sitesini tercih ederek bu tarihten sonraki uzun yıllardır sitemizin #islam ve #islamoyun kanallarında bulunmaktadırlar.

Önemli olan kullanıcı kalabalığı değildir, bu sadece görüntü yığını yaratmaktadır. Önemli olan kaliteyi ilke edinmiş keyifli ve güzel bir sohbet ortamı yaratmak ise sitemiz 2004 yılından bu yana bu imkanı kullanıcılarına sunmaktadır.

Kategoriler: islami sohbet islami chat Bedava Chat Zurna Sohbet seviyeli chat dini chat Mobil Chat Canlı Sohbet Canlı Chat Odaları Canlı Chat Siteleri - Canlı Sohbet Siteleri Chat Odaları Chat Odası Chat Siteleri Dini Chat Siteleri Dini Sohbet Odaları Dini Sohbet Siteleri İslami Sohbet Odaları istanbul sohbet siteleri islami chat siteleri Kaliteli Chat Odaları Kaliteli Chat Siteleri Kaliteli Sohbet Odaları Mobil chat Odaları chat Siteleri TR Sohbet Odaları Ücretsiz Chat Odaları Üyeliksiz Chat Odaları Üyeliksiz Chat Siteleri Üyeliksiz Sohbet Odaları
Site Haritası